Tuesday, November 12, 2019   Login  
 מערכת שעות
כיתה   מערכת ושינוים   שינויים   מבחנים   הודעות כלליות   אירועים    
יום ראשון 10.11 יום שני 11.11 יום שלישי 12.11 יום רביעי 13.11 יום חמישי 14.11 יום שישי 15.11
0
07:45
08:30
מתמטיקה 4יח  (306)
נשיא-טוויג עדי
מתמטיקה 5 יח  (304)
בן נאים אבי
מתמטיקה 4יח  (307)
לוין חן
מתמטיקה 5 יח  (305)
חודדטוב סטלה
ביולוגיה  (104)
דגן רתם
פיסיקה  (מע' פיסיקה 103)
כפיר שרי
מדעי הטכנולוגיה  (325 מחשב 1)
ברזם גלית
פיסיקה  (107)
גרינפלד רונית
ביולוגיה  (מע' ביולוגיה 101)
הראל טלי
כימיה  (מע' כימיה 111)
ליפשיץ בתיה
ביולוגיה  (126)
מגזניק ורד
1
08:35
09:20
מתמטיקה 3יח  (126)
סזנה אביגיל
מתמטיקה 5 יח  (305)
חודדטוב סטלה
מתמטיקה 5 יח  (304)
בן נאים אבי
מתמטיקה 4יח  (307)
לוין חן
מתמטיקה 3יח  (303)
גלברט עמרי
מתמטיקה 4יח  (306)
נשיא-טוויג עדי
חנ"ג בנות  (אולם הספורט)
סודאי-אלקיים אורלי
חנ"ג בנים  (אולם הספורט)
לוי שחר
אנגלית ד"א  (301)
אורן ניקול
אנגלית  (311)
רוננה נעמי
פיסיקה  (מע' פיסיקה 103)
כפיר שרי
כימיה  (מע' כימיה 111)
ליפשיץ בתיה
כימיה  (105)
כהן נורית
יסודות המחשב  (324 מחשב א')
בן חור רונה
פיסיקה  (107)
גרינפלד רונית
ביולוגיה  (מע' ביולוגיה 101)
דגן רתם
מדעי הטכנולוגיה  (325 מחשב 1)
ברזם גלית
ביולוגיה  (126)
מגזניק ורד
ביולוגיה  (104)
הראל טלי
חינוך  (311)
ליבר ענת
היסטוריה  (311)
יוגב אוהד
2
09:20
10:05
מתמטיקה 4יח  (307)
לוין חן
מתמטיקה 3יח  (303)
גלברט עמרי
מתמטיקה 5 יח  (305)
חודדטוב סטלה
מתמטיקה 3יח  (126)
סזנה אביגיל
מתמטיקה 5 יח  (304)
בן נאים אבי
מתמטיקה 4יח  (306)
נשיא-טוויג עדי
תעבורה  (322 -אודיטוריום)
אליאס דוד
אנגלית ד"א  (301)
אורן ניקול
אנגלית  (311)
רוננה נעמי
כימיה  (מע' כימיה 111)
ליפשיץ בתיה
פיסיקה  (107)
גרינפלד רונית
פיסיקה  (מע' פיסיקה 103)
כפיר שרי
ביולוגיה  (מע' ביולוגיה 101)
דגן רתם
מדעי הטכנולוגיה  (325 מחשב 1)
ברזם גלית
כימיה  (105)
כהן נורית
ביולוגיה  (104)
הראל טלי
ביולוגיה  (126)
מגזניק ורד
יסודות המחשב  (324 מחשב א')
בן חור רונה
לשון בית ספרי  (311)
פלג עדי
חנ"ג בנים  (אולם הספורט)
לוי שחר
חנ"ג בנות  (אולם הספורט)
סודאי-אלקיים אורלי
3
10:25
11:10
ציור  (סטודיו גג)
ברוס ליה
פוטושופ  (239 א"ח-מעבדה דיגיטלית)
אייזנברג צבי
מדעי המחשב  (227 מחשב 3)
רווח איריס
כתיבה קולנוע  (207)
ויסמן קרן
לימודי סייבר  (325 מחשב 1)
פלדברג עידן
ביולוגיה  (מע' כימיה 111)
דגן רתם
פיסיקה  (מע' פיסיקה 103)
כפיר שרי
ביולוגיה  (126)
הראל טלי
לשון בית ספרי  (311)
פלג עדי
ברזם גלית <- פלדברג עידן, לימודי סייבר 324 מחשב א'
פיסיקה  (מע' פיסיקה 103)
גרינפלד רונית
כתיבה קולנוע  (207)
ויסמן קרן
תולדות האמנות  (311)
קורמן ורה
מדעי המחשב  (227 מחשב 3)
רווח איריס
כימיה  (מע' כימיה 111)
ליפשיץ בתיה
ביולוגיה  (מע' ביולוגיה 101)
מגזניק ורד
היסטוריה  (311)
יוגב אוהד
אנגלית ד"א  (301)
אורן ניקול
אנגלית  (311)
רוננה נעמי
4
11:10
11:55
יסודות המחשב  (324 מחשב א')
ברזם גלית
כתיבה קולנוע  (207)
ויסמן קרן
מדעי המחשב  (227 מחשב 3)
רווח איריס
כימיה  (מע' כימיה 111)
ליפשיץ בתיה
ציור  (סטודיו גג)
ברוס ליה
רישום  (311)
קורמן ורה
פיסיקה  (מע' פיסיקה 103)
כפיר שרי
חינוך  (311)
ליבר ענת
ברזם גלית <- פלדברג עידן, לימודי סייבר 324 מחשב א'
ביולוגיה  (106)
דגן רתם
כימיה  (מע' כימיה 111)
ליפשיץ בתיה
פיסיקה  (מע' פיסיקה 103)
גרינפלד רונית
תולדות האמנות  (סטודיו גג)
קורמן ורה
תולדות הקולנוע
ויסמן קרן
יסודות המחשב  (227 מחשב 3)
צחי ליאור
ספרות בית ספרי  (311)
גליקשטיין לינה
אנגלית  (311)
רוננה נעמי
אנגלית ד"א  (301)
אורן ניקול
מבע קולנועי
שגיא ערן
5
12:10
12:55
רישום  (311)
קורמן ורה
פיסיקה  (מע' פיסיקה 103)
כפיר שרי
יסודות המחשב  (324 מחשב א')
ברזם גלית
צילום  (207)
אהרונסון מיכל מנחה
ציור  (סטודיו גג)
ברוס ליה
מדעי המחשב  (227 מחשב 3)
רווח איריס
כימיה  (מע' כימיה 111)
ליפשיץ בתיה
ספרות בית ספרי  (311)
גליקשטיין לינה
ביטול יסודות המחשב, בן חור רונה
ברזם גלית <- פלדברג עידן, לימודי סייבר ר"ת 324 מחשב א'
יסודות המחשב  (227 מחשב 3)
צחי ליאור
תולדות האמנות  (סטודיו גג)
קורמן ורה
ביולוגיה  (106)
דגן רתם
פיסיקה  (מע' פיסיקה 103)
גרינפלד רונית
תולדות הקולנוע
ויסמן קרן
סוציולוגיה  (311)
ליבר ענת
לשון בית ספרי  (311)
פלג עדי
מבע קולנועי
שגיא ערן
6
12:55
13:40
לימודי סייבר  (325 מחשב 1)
פלדברג עידן
תולדות האמנות  (311)
קורמן ורה
כימיה  (107)
ליפשיץ בתיה
יסודות המחשב  (326 מחשב 2)
בן חור רונה
פיסיקה  (מע' פיסיקה 103)
כפיר שרי
צילום  (207)
אהרונסון מיכל מנחה
ספרות בית ספרי  (311)
גליקשטיין לינה
ביטול יסודות המחשב, בן חור רונה
ברזם גלית <- פלדברג עידן, לימודי סייבר ר"ת 324 מחשב א'
צילום  (311)
אייזנברג צבי
תולדות הקולנוע
ויסמן קרן
רישום
קורמן ורה
פיסיקה  (מע' פיסיקה 103)
גרינפלד רונית
ביולוגיה  (מע' ביולוגיה 101)
מגזניק ורד
סוציולוגיה  (311)
ליבר ענת
חינוך  (311)
ליבר ענת
מבע קולנועי
שגיא ערן
7
13:55
14:40
בימוי  (207)
טבצ'ניק עופר
כימיה  (107)
ליפשיץ בתיה
בימוי  (322 -אודיטוריום)
בן-יעקב אהוד
ביולוגיה  (106)
דגן רתם
צילום  (311)
אייזנברג צבי
לימודי סייבר  (325 מחשב 1)
פלדברג עידן
לימודי סייבר  (324 מחשב א')
ברזם גלית
פוטושופ  (239 א"ח-מעבדה דיגיטלית)
דה פריס רות מנחה
הפקה מוזיקאלית באולפן ממוחשב
טייאר עומר מנחה
ערבית  (300)
פינקלשטיין איתן
צרפתית  (303)
כהן פלורנס
רישום
קורמן ורה
תולדות הקולנוע
ויסמן קרן
כימיה  (מע' כימיה 111)
ליפשיץ בתיה
פיסיקה  (מע' פיסיקה 103)
גרינפלד רונית
צילום  (311)
אייזנברג צבי
היסטוריה  (311)
יוגב אוהד
מתמטיקה 3יח  (202)
סזנה אביגיל
מתמטיקה 4יח  (307)
לוין חן
מתמטיקה 3יח  (303)
גלברט עמרי
מתמטיקה 5 יח  (304)
בן נאים אבי
מתמטיקה 4יח  (306)
נשיא-טוויג עדי
מתמטיקה 5 יח  (305)
חודדטוב סטלה
8
14:45
15:30
צילום  (311)
אייזנברג צבי
בימוי  (207)
טבצ'ניק עופר
בימוי  (322 -אודיטוריום)
בן-יעקב אהוד
הפקה מוזיקאלית באולפן ממוחשב
טייאר עומר מנחה
העשרה רב תחומית  (212 כיתת עתיד)
בטאט מאיה אודליה
פוטושופ  (239 א"ח-מעבדה דיגיטלית)
דה פריס רות מנחה
ערבית  (300)
פינקלשטיין איתן
צרפתית  (303)
כהן פלורנס
פיסיקה  (מע' פיסיקה 103)
גרינפלד רונית
כימיה  (מע' כימיה 111)
ליפשיץ בתיה
צילום  (207)
אהרונסון מיכל מנחה
חינוך  (311)
ליבר ענת
צרפתית  (201)
כהן פלורנס
מתמטיקה 3יח  (303)
גלברט עמרי
מתמטיקה 5 יח  (304)
בן נאים אבי
מתמטיקה 4יח  (306)
נשיא-טוויג עדי
מתמטיקה 3יח  (202)
סזנה אביגיל
מתמטיקה 5 יח  (305)
חודדטוב סטלה
מתמטיקה 4יח  (307)
לוין חן
9
15:35
16:20
פיסול  (233 פיסול)
אוגוסט זהבי מאיה
ציור
ברוס ליה
העשרה רב תחומית  (212 כיתת עתיד)
בטאט מאיה אודליה
בימוי  (207)
טבצ'ניק עופר
בימוי  (322 -אודיטוריום)
בן-יעקב אהוד
צילום  (207)
אהרונסון מיכל מנחה
פיסול  (סטודיו גג)
ברוס ליה
פיסול  (233 פיסול)
אוגוסט זהבי מאיה
10
16:20
17:05
בימוי  (207)
טבצ'ניק עופר
ציור
ברוס ליה
בימוי  (322 -אודיטוריום)
בן-יעקב אהוד
פיסול  (233 פיסול)
אוגוסט זהבי מאיה
פיסול  (סטודיו גג)
ברוס ליה
פיסול  (233 פיסול)
אוגוסט זהבי מאיה
11
17:15
18:00
ציור
ברוס ליה
פיסול  (233 פיסול)
אוגוסט זהבי מאיה
פיסול  (233 פיסול)
אוגוסט זהבי מאיה
פיסול  (סטודיו גג)
ברוס ליה
12
18:05
18:50
13
19:00
19:45
14
00:00
00:00
מעודכן ל: 11.11.2019, שעה: 13:03, מסך: A11214
שחף מערכות מידע