Saturday, October 23, 2021   Login  
 מערכת שעות
כיתה   מערכת שעות   מערכת ושינויים   שינויים   מבחנים   הודעות כלליות   אירועים   לוח אירועים   תצוגה למורה  
יום ראשון 24.10 יום שני 25.10 יום שלישי 26.10 יום רביעי 27.10 יום חמישי 28.10 יום שישי 29.10
0
07:45
08:30
אנגלית.
אדרי נגה
מתמטיקה 5 יח  (210)
בן נאים אבי
מתמטיקה 4יח  (205)
ברומר ננזרי שירלי
מתמטיקה 4יח  (204)
כץ ברורית
מתמטיקה 5 יח  (206 - שמע)
חודדטוב סטלה
לשון.  (229 חדר צ'מבלו)
צוקרשטיין סתיו
מתמטיקה 4יח  (204)
כץ ברורית
מתמטיקה 5 יח  (210)
בן נאים אבי
מתמטיקה 5 יח  (206 - שמע)
חודדטוב סטלה
מתמטיקה 4יח  (205)
ברומר ננזרי שירלי
1
08:30
09:15
ספרות בית ספרי  (206 - שמע)
ליבנת דקר
היסטוריה  (206 - שמע)
דין מרדכי
מתמטיקה 3יח  (212 כיתת עתיד)
סזנה אביגיל
מתמטיקה 5 יח  (206 - שמע)
חודדטוב סטלה
מתמטיקה 5 יח  (210)
בן נאים אבי
מתמטיקה 3יח  (104)
לוין חן
מתמטיקה 4יח  (205)
ברומר ננזרי שירלי
מתמטיקה 4יח  (204)
כץ ברורית
לשון בית ספרי  (206 - שמע)
צוקרשטיין סתיו
מתמטיקה 4יח  (205)
ברומר ננזרי שירלי
מתמטיקה 3יח  (301)
לוין חן
מתמטיקה 5 יח  (210)
בן נאים אבי
מתמטיקה 4יח  (204)
כץ ברורית
מתמטיקה 5 יח  (206 - שמע)
חודדטוב סטלה
מתמטיקה 3יח  (212 כיתת עתיד)
סזנה אביגיל
היסטוריה  (206 - שמע)
דין מרדכי
2
09:15
10:00
אנגלית 5יח  (206 - שמע)
כהן דניס
אנגלית ד"א  (106)
קריגר יובל אור
חינוך  (206 - שמע)
ברזם גלית
מתמטיקה 4יח  (204)
כץ ברורית
מתמטיקה 4יח  (205)
ברומר ננזרי שירלי
מתמטיקה 3יח  (212 כיתת עתיד)
סזנה אביגיל
מתמטיקה 5 יח  (206 - שמע)
חודדטוב סטלה
מתמטיקה 5 יח  (210)
בן נאים אבי
מתמטיקה 3יח  (104)
לוין חן
לשון בית ספרי  (206 - שמע)
צוקרשטיין סתיו
ספרות בית ספרי  (206 - שמע)
ליבנת דקר
היסטוריה  (206 - שמע)
דין מרדכי
3
10:15
11:00
אנגלית 5יח  (206 - שמע)
כהן דניס
אנגלית ד"א  (106)
קריגר יובל אור
חינוך  (206 - שמע)
ברזם גלית
חנ"ג בנות  (אולם הספורט)
סולומון שרית
הסטוריה.  (229 חדר צ'מבלו)
דנקנר ליזה
חנ"ג בנים  (דשא אולם ספורט)
מרקוביץ' קובי
פיסיקה  (מע' פיסיקה 103)
כפיר שרי
לימודי סייבר  (325 מחשב 1)
רפסון רום
יסודות המחשב  (326 מחשב 2)
זילברשטיין מיכל
כימיה  (106)
ליפשיץ בתיה
יסודות המחשב  (324 מחשב א')
ברזם גלית
אנגלית 5יח  (206 - שמע)
כהן דניס
אנגלית ד"א  (205)
קריגר יובל אור
4
11:00
11:45
כימיה  (126 - שמע)
ליפשיץ בתיה
יסודות המחשב  (325 מחשב 1)
ברזם גלית
פיסיקה  (מע' פיסיקה 103)
רבון תמר
חינוך  (206 - שמע)
ברזם גלית
סוציולוגיה  (206 - שמע)
ליבר ענת
יסודות המחשב  (326 מחשב 2)
זילברשטיין מיכל
יסודות המחשב  (324 מחשב א')
ברזם גלית
כימיה  (106)
ליפשיץ בתיה
לימודי סייבר  (325 מחשב 1)
רפסון רום
פיסיקה  (מע' פיסיקה 103)
כפיר שרי
אנגלית 5יח  (206 - שמע)
כהן דניס
אנגלית ד"א  (205)
קריגר יובל אור
יסודות המחשב  (324 מחשב א')
רז עודי
5
12:00
12:45
פיסיקה  (מע' פיסיקה 103)
רבון תמר
יסודות המחשב  (325 מחשב 1)
ברזם גלית
כימיה  (126 - שמע)
ליפשיץ בתיה
חינוך  (206 - שמע)
ברזם גלית
ספרות בית ספרי  (206 - שמע)
ליבנת דקר
יסודות המחשב  (325 מחשב 1)
בן חור רונה
כימיה  (104)
ליפשיץ בתיה
יסודות המחשב  (324 מחשב א')
ברזם גלית
פיסיקה  (מע' פיסיקה 103)
רבון תמר
חנ"ג בנים  (דשא אולם ספורט)
מרקוביץ' קובי
חנ"ג בנות  (אולם הספורט)
סולומון שרית
יסודות המחשב  (324 מחשב א')
רז עודי
6
12:45
13:30
כימיה  (126 - שמע)
ליפשיץ בתיה
חינוך  (206 - שמע)
ברזם גלית
לשון בית ספרי  (206 - שמע)
צוקרשטיין סתיו
פיסיקה  (מע' פיסיקה 103)
רבון תמר
כימיה  (104)
ליפשיץ בתיה
יסודות המחשב  (325 מחשב 1)
בן חור רונה
אסמבלי  (324 מחשב א')
פלדברג עידן
מדעי הטכנולוגיה  (326 מחשב 2)
רווח איריס
מדעי הטכנולוגיה  (325 מחשב 1)
כפיר שרי
פיסיקה  (מע' כימיה 111)
רבון תמר
ביולוגיה  (104)
הראל טלי
פיסיקה  (מע' פיסיקה 103)
קאפח זהורית
ביולוגיה  (מע' ביולוגיה 101)
כהן נורית
יסודות המחשב  (324 מחשב א')
רפסון רום
כימיה  (105)
ליפשיץ בתיה
יסודות המחשב  (324 מחשב א')
רז עודי
7
13:55
14:40
כימיה  (126 - שמע)
ליפשיץ בתיה
צרפתית  (300)
כהן פלורנס
חינוך  (206 - שמע)
ברזם גלית
תעבורה  (206 - שמע)
לוי שחר
אסמבלי  (324 מחשב א')
פלדברג עידן
פיסיקה  (מע' פיסיקה 103)
קאפח זהורית
ביולוגיה  (104)
הראל טלי
מדעי הטכנולוגיה  (325 מחשב 1)
כפיר שרי
ביולוגיה  (מע' ביולוגיה 101)
כהן נורית
יסודות המחשב  (324 מחשב א')
רפסון רום
פיסיקה  (מע' כימיה 111)
רבון תמר
כימיה  (105)
ליפשיץ בתיה
מדעי הטכנולוגיה  (326 מחשב 2)
רווח איריס
יסודות המחשב  (324 מחשב א')
רז עודי
8
14:45
15:30
צרפתית  (300)
כהן פלורנס
אסמבלי  (227 מחשב 3)
רפסון רום
ספרות.  (חדר יועצת י')
רז ענת
מדעי הטכנולוגיה  (325 מחשב 1)
כפיר שרי
מדעי הטכנולוגיה  (326 מחשב 2)
רווח איריס
כימיה  (105)
ליפשיץ בתיה
פיסיקה  (מע' כימיה 111)
רבון תמר
ביולוגיה  (מע' ביולוגיה 101)
כהן נורית
ביולוגיה  (104)
הראל טלי
9
15:35
16:20
10
16:20
17:05
11
17:15
18:00
12
18:05
18:50
13
19:00
19:45
14
00:00
00:00
מעודכן ל: 21.10.2021, שעה: 13:44, מסך: A11214
שחף מערכות מידע